Dodaj do ulubionych
Archiwum strony
.:: Nowości 2003 :
. : : archiwum: 2003, 2004, 2005, 2006 / historia strony / o stronie : : .
[odnośniki w newsach mogą nie działać i być nieaktualne]


····· grudzień 2003

~~~ 21:15 19 grudnia 2003
»»» Życzę wszystkim jak najweselszych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie kochających ludzi, udanej zabawy sywestrowej i aby nadchodzący rok przyniósł jak najwięcej szczęścia i zabrał wszelkie problemy, był źródłem nowej energii i inspiracji i abyśmy stali się w nim jeszcze lepsi dla siebie i innych i bogatsi o dobre wspomnienia!!
»»» W ostatniej aktualizacji w tym roku do przeczytania daję Wam 4 nowe wiersze mojego autorstwa oraz nowości i uzupełnienia w dziale speed (oraz malusie poprawki i uzupełnienia na innych podstronach). Stronka teraz zapada w świąteczno-noworoczny sen, z którego najprawdopodobniej obudzi się w drugim tygodniu stycznia 2004 roku...

~~~ 16:20 12 grudnia 2003
»»» Dziś po trzech tygodniach zakończyła się 103 edycja konkursu Podium portalu Republika WWW, w którym startowała moja strona. Z nieskrywaną radością informuję, że dzięki waszym głosom Mizantropia zdobyła w tym plebiscycie 3 miejsce!
»»» Ponownie coś dla zainteresowanych moją twórczością: trzy zupełnie nowe wiersze oraz cztery depeszujące utwory (moja wersja "Photographic" i "Personal Jesus" oraz wariacje na temat "Blue dress" i "Stripped" połączonego z "Only when I lose myself").
»»» Mała aktualizacja działu poświęconego Depeche Mode: uzypełnienie informacji o dyskografii i członkach zespołu.
»»» Dzialik speed znacznie rozszerza swój profil, adekwatnie do nazwy. Od dziś możecie w nim przeczytać nie tylko o samochodach, ale także o niezwykłych samolotach (B-2 i F-117), najszybszych zwierzętach (gepard i sokół wędrowny) i dowiedzieć się więcej o prędkości dźwięku i światła. Nowe teksty w dziale fun. Szególnie polecam ten o antynoblach. W dziale muzyka/recenzje pojawiła się recenzja najnowszego albumu Sweet Noise - "Revolta". I to na pewno nie wszystko...

~~~ 17:57 09 grudnia 2003
»»» Dziś po raz pierwszy zdemaskowano rasowy plagiat (być może nie jedyny i nie pierwszy) mojej skromnej stronki, polegający, na "zapożyczeniu" i lekkim retuszu layout'u. Dzieło, o którym mowa możecie podziwiać pod adresem pawlak.p.w.interia.pl. Stronka ta jest dopiero w budowie, sprawa została już wyjaśniona i jej autor (pozdrowionka), stawiający piersze kroki w magicznym świecie phpl, uzyskał zgodę na użycie pewnych elementów mojego www a także wsparcie technicze mojej osoby ;).

~~~ 17:29 05 grudnia 2003
»»» Dziś miała się zakończyć 103 edycja konkursu Podium, w którym uczestniczy moja stronka, ale konkurs został przedłużony o tydzień. Jeśli moja stronka Ci się spodobała zagłosuj na nią w konkursie, korzystając z linku powyżej!! Dziękuję tym, którzy już oddali głos i tym, którzy oddadzą.
»»» Jakieś sześć tygodni temu obiecywałem, że przed końcem roku na stronie pojawi się galeria. I słowa dziś dotrzymuję - tutaj możecie znaleźć różne zdjęcia wykonane moim aparatem fotograficznym. Galeria jednocześnie ląduje w menu głownym!
»»» Poza tym parę drobnych zmian i nowości w starych działach: cosik nowego w dziale o Depeche Mode i ... w innych :P.

~~~ 21:07 02 grudnia 2003
»»» Od dziś na stronie ponownie są do pobrania moje dwa ostatnie albumy z muzyką, zatytułowane "Farewell" i "Silent heal". Zachęcam do ich ściągnięcia z działu twórczość/muzyka/download.

~~~ 00:07 01 grudnia 2003
»»» Dziś coś dla fanów Depeche Mode: spora aktualizacja działu o zespole. Niestety na stronie nie ma już wywiadu z Dave'm w formacie mp3 - zastąpiła go wersja tekstowa, obok której pojawił się także drugi, króciutki wywiad z Trójki, przeprowadzony na trzy dni przed koncertem artysty w Polsce. Po wywiady i inne depeszujące teksty odsyłam tutaj. Uzupełniony został także zbiór tekstów zespołu o teksty z solowych projektów Martina i Dave'a.
»»» Strona w znacznym stopniu zmieniła swój wygląd - czy na lepsze czy gorsze ocenicie sami, ale faktem jest, że grafikiem to ja nie jestem. A na amatorszczyznę chyba potraficie przymknąć oko...

····· listopad 2003

~~~ 00:11 28 listopada 2003
»»» Z przestrzeni pod menu znika zegareczek a pojawia się jakże wymowny buton Stat4U, co oznacza tyle, że strona teraz jest uzbrojona w szczegółowe statystyki!

~~~ 22:38 25 listopada 2003
»»» Przed chwilą dokonaliście wielkiej rzeczy: sprawiliście, że licznik odwiedzin strony zmienił się z trzycyfrowego na czterowcyfrowy, wybijając magiczną liczbę 1000!!
»»» Zainteresowanych moją twórczością (serdecznie dziękuję za wszystkie opinie na temat mojej poezji!) uprzejmie informuję, iż na stronie pojawiły się kolejne dwa wiersze - "Życie człowieka" oraz "Przyszłość". Zachęcam do zapoznania się z nimi! Ale obok wierszy umieściłem też coś, co dla wielu będzie zapewne ciekawsze: pięć moich utworów, pachnących jeszcze trochę nowością. Można je ściągnąć z działu twórczość/muzyka/download, do czego zachęcam!
»»» W dziale muzyka/inne zespoły można już znaleść teksty utworów z niemal wszystkich albumów zespołu Paradise Lost.
»»» Udało mi si w ostatnich dniach wykryć i poprawić naprawdę dużo usterek natury technicznej na stronie - dobrze, że tego nie widzieliście! Niestety w ostatnich dniach serwer prv.pl miał małą awarię, przez co nie działał adres strony mizantropia.prv.pl (ani księga gości). Przypominam, że oryginalny adres Mizantropii to republika.pl/ecnelis lub ecnelis.republika.pl - proszę z niego korzystać w razie problemów z PRV w przyszłości.

~~~ 02:52 23 listopada 2003
»»» Wczorajszy dzień był kolejnym ważnym dniem dla strony: odwiedzono ją po raz 500!! Poza tym po pierwszym dniu trwania plebistytu Podium Mizantropia póki co prowadzi, co niezmiernie mnie ciszy. Dziękuję wszyskim, którzy oddali swój głos na moją stronę!!
»»» Dziś na stronie pojawiają się pierwsze opinie na tamat muzyki stworzonej przeze mnie (samą muzykę będzie można pobrać dopiero w grudniu), wśród których znalazła się nawet recenzja autorstwa Maatrix'a całego albumu "Silent heal"! W dziale muzyka/zespoły możecie dowiedzieć się nowych rzeczy o zespołach Paradise Lost oraz Porcupine Tree. Ci, którzy szukają na stronie materiałów o Depeche Mode mają teraz ułatwione zadanie: odnośnik do podstron o zespole umieściłem w głównym menu.

~~~ 18:01 21 listopada 2003
»»» Przed paroma chwilami moja stronka została nominowana do finałowej siedemnastki najlepszych stron w 103 odsłonie konkursu Podium portalu Republika WWW! Zachęcam do oddania na nią głosu pod tym adresem (aby głos był ważny należy wpisać swój adres e-mail a następnie kliknąć w odnośnik w otrzymanym liście, zatwierdzający głos)!! Strona znajduje się pod opisem "Muzyczna strona Przemka z brzemieniem elektroniczno-depeszowym" (i adresem "http://republika.pl/ecnelis/")! Głosowanie potrwa do 5 grudnia.

~~~ 11:38 21 listopada 2003
»»» Ponownie trochę subtelnych zmian w wyglądzie menu strony. Poza tym znika chat - wiedziałem, że będzie to bezużyteczny bajer (a i tak trzymał się półtora miesiąca)! Na chata ciągle można wejść ze strony polchat.pl, wpisując pokój Mizantropia. A dziś rano licznik odwiedzin przekroczył 300 osób. A to oznacza iż od przedwczorajszego wieczora do obecnej chwili stronę odwiedziło ponad ... 120 osób! Wszystko z wiadomych przyczyn ...

~~~ 22:22 20 listopada 2003
»»» Dziś licznik odwiedzin strony przekroczył 200. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jeszcze wczoraj wskazywał niewiele ponad 180 a w tej chwili wskazuje już ... 268 (i rośnie w zastraszającym tempie)! W międzyczasie stronka dorobiła się aż 10 blokad konta z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu. A wszystko to oczywiście z powodu zaanonsowania we wczorajszych newsach na stronie łódzkiego fan clubu Depeche Mode Faith obecności na Mizantropii wywiadu z Dave'm Gahan'em (pozwolę sobie nieskromnie na cytat tego newsa: "Na stronie domowej "Ecnelis'a" znajdziecie także kilka zdjęć oraz recenzje koncertu oraz 3 pliki mp3 z zarejestrowaną audycją z Radiowej Trójki, w której usłyszycie wywiad przeprowadzony z Gahanem przed koncertem w Katowicach."). Wywiad w formacie mp3 w trzech częściach można ściągnąć z tej podstrony lub z newsa z 16:41 16 listopada 2003 (niżej). Jeśli transfer na to pozwoli wywiad pozostanie na stronie w formacie mp3 do końca listopada, potem zostanie zastąpiony wersją tekstową (obok której pojawi się także inny trójkowy wywiad z Dave'm przeprowadzony około tydzień wcześniej przez Piotra Kaczkowskiego, ale to dopiero w grudniu). A jeśli będziecie mieli chwilę czasu to wpiszcie się do księgi gości.

~~~ 22:45 16 listopada 2003
»»» Wygląda na to, że po przenosinach na nowy serwer wszystko wreszcie jest w pożądku i działa jak należy. Nie było łatwo, ale się udało. Niestety ze względu na załadowanie na stronę wywiadu z Dave'm nie ma chwilowo miejsca na zamieszczenie myzyki mojego autorstwa (odnośniki w dziale twórczość/muzyka/download nie działają!). Ale za to na stronie pojawiły się dwa moje zupełnie nowe, pachnące nowością wiersze. Można je przeczytać w dziale twórczość/wiersze/2003.
David Gahan w Spodku - moja relacja z koncertu »»» Zapewne rzuciła już Wam się w oczy mała modyfikacja layout'u strony (jego dolnej części i małe przetasowanie w menu). Teraz wszystko jest o wiele bardziej czytelne i praktyczne i pływająca ramka otrzymała więcej przestrzeni. Niestety dla roździelczości 800x600 ciągle najwygodniejszym trybem przeglądania jest tryb pełnoekranowy. A jeszcze ze spraw technicznych: dziś stronka po raz pierwszy została zablokowana z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu, co na stałe wpisze się w karty jej historii. W przyszłości nie powinno się to powtórzyć, bo było wynikiem nietypowych działań mojej osoby...
»»» Mniej lub bardziej drobne modyfikacje i nowości pojawiły się w działach: archiwum x (nowy tekst - patrz tu), muzyka/recenzje (między innymi recenzja albumu zespołu Les Bigos), inne/speed (trzy nowe prototypowe superszybkie samochody, o których można poczytać dokładnie tutaj) oraz kosmetyczne i poprawkowe w paru pozostałych.
»»» Oczywiście na koniec pozostawiłem to najlepsze - moją relację z konceru Davida Gahana w katowickim Spodku (dzisiaj pisano tam wielkie dyktando), który miał miejsce 7 listopada i w którym miałem dziką przyjemność uczestniczyć! A poza tym to od wczoraj jestem brunetem (na codzień jestem ciemny blondi)!

~~~ 16:41 16 listopada 2003
»»» A teraz coś specjalnego dla wszystkich fanów Depeche Mode i Dave'a Gahan'a, którzy minionej nocy nie słuchali radiowej Trójki: wywiad z Dave'm przeprowadzony przez Piotra Stelmacha na godzinę przed występem artysty w Katowicach!! Pliki o łącznym rozmiarze 5,54 megabajtów (ponad 8 minut, 96 kbs) w formacie mp3 można zassać w trzech częściach tutaj:
część 1, część 2, część 3. Niestety nie pozostanie on tu długo, ponieważ na serwerze jest mało miejsca i ograniczony transfer. Najprawdopodobniej pozostanie tu do końca grudnia. A moja relacja z koncertu Dave'a w Spodku pojawi się dziś na stronie w późnych godzinach nocnych...

~~~ 13 listopada 2003
»»» Po lekkim zamieszaniu strona wraca do porządku. A zamieszanie to związane było z przeniesieniem mojego domowego www z serwera Interii na serwer Onetu. Dają tu o 3 MB miejsca mniej, ale wszystko działa o wiele lepiej i szybciej. Ale jeszcze nie wszystko zostało przeniesione i na przykład z obecnej strony nie można pobrać muzyki mojego autorstwa, ale to kwestia dni. Wszystkie pliki oczywiście dostępne są pod starym adresem: belggi.fm.interia.pl. Niedociągnięcia i zamieszanie po przenosinach postaram się naprawić w ciągu najbliższych dni, za utrudnienia przepraszam.

~~~ 12 listopada 2003
»»» Uff, wreszcie po długim weekendzie. I niestety już po wielkim wydarzeniu, jakim był koncert Dave'a Gahan'a w Polsce. Relacje z tego wydarzenia możecie znaleźć w serwisach Codziennej Gazety Muzycznej, Onetu oraz Wirtualnej Polski. Oczywiście wiele infromacji na ten temat można już znaleźć (w najbliższych dniach zapewne będzie ich jeszcze więcej) na stronach Łódzkiego FC Depeche Mode Faith. Zdjęcia z występu Dave'a możecie znaleźć na stronie organizatora - agencji koncertowej Odyssey. Moja obszerna relacja z tego wydarzenia znajdzie się w Mizantropii najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę. Było znakomicie - reach out and touch faith!

~~~ 07 listopada 2003
»»» Dziś w Katowicach koncert Dave'a Gahan'a, wokalisty Depeche Mode. Koncert odbywa się w ramach trasy promującej pierwszy solowy album Dave'a - "Paper monsters". Moją reckę albumu znajdziecie tutaj. Ja oczywiście wyjeżdżam na to wielkie święto, z którego relację zdam najszybciej jak tylko będę mógł, czyli po 13 listopada, kiedy to powrócę z niepodległościowego wyjazdu w rodzinne strony. Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć na temat solowych dokonań Dave'a najlepiej to zrobić na oficjalnej stronie: www.davegahan.com. Reach out and touch Dave! A jeśli kogoś interesują skany moich bilecików, to część przednią można zobaczyć tutaj a tylną tutaj...

~~~ 06 listopada 2003
»»» Dział 'In my humble opinion' (czyli 'moim skromnym zdaniem') przekształca się w dział o bardziej pospolitej, ale i o wiele bardziej pojemnej nazwie Teksty. A to wszystko z okazji sporej aktualizacji tej części Mizantropii: w dziale znajdziecie teraz dużo więcej tekstów mojego autorstwa. Teksty są zarówno śmieszne jak i zupełnie poważne. Niektóre z nich znalazły się w magu Action Mag (także aktualnym, 44 numerze), który można znaleźć na cover CD dołączanych do pisma "CD-Action", a to już coś znaczy ...
»»» Poważne modyfikacje przeszedł dział Twórczość/Słowo pojawiły się dwa nowe wiersze mojego autorstwa, niektóre powstałe w ostatnich dniach. Zachęcam do ich przeczytania, co można uczynić tutaj.
»»» Uważni, spostrzegawczy i Ci, którzy wcześniej odwiedzili stronę zauważyli już pewnie, że w lewym menu pojawił się gustowny drobiażdżek - zegarek. Potrzeba jego obecności jest kwestią dyskusyjną, ale na pewno docenią go ci, którzy używają trybu pełnoekranowego.
»»» Z działu Muzyka znika kącik poświęcony mojej osobistej liście przebojów. A po przejściach ostatnich miesięcy nie wiem czy ta lista nie zniknie także z mojego życia. O drobnych zmianach poczynionych na reszcie podstron już nie będę wspominał ...

~~~ 02 listopada 2003
»»» Dziś uruchamiam na stronie archiwum nowości, do którego odnośnik można znaleźć także powyżej (jest chyba wystarczająco widoczny). Tym samym od dziś stare nowości automatycznie będą przenoszone do archiwum a na stronie głównej będą się znajdować tylko informacje o ostatnich aktualizacjach. A taki stan rzeczy to tylko kolejny fakt przemawiający za tym, że stronka nabiera rozpędu i dojrzewa (po bardzo mału, ale jednak).
»»» Dziś pożądnie udoskonaliłem i zmodyfikowałem księgę gości. Jest ona teraz zgrabnie wmontowana w Mizantropię i ma ładniejszy, czytelny wygląd, którego kluczem do sukcesu jest prostota.
»»» Uzupełniłem także lekko dział poświęcony historii strony a także udoskonaliłem i poprawiłem parę drobiazgów, jak zwykle zresztą.

····· październik 2003

~~~ 30 października 2003
»»» Oto dnia dzisiejszego dokonało się to, co w końcu dokonać się musiało: dwucyfrowy licznik odwiedzin przekształcił się w licznik trzycyfrowy! Dziś moją stronę odwiedzono po raz 100. Chciałem w tym miejscu wszystkim, którzy się do tego przyczynili, serdecznie podziękować i zachęcić do kolejnych odwiedzin w przyszłości, zwłaszcza, że strona stale się rozrasta ...
»»» Lekkie zmiany i minimum nowości w dziale Moja Twórczość/Słowo. Można tam poczytać wiersze mojego autorstwa, do czego zachęcam tych, którzy tego jeszcze nie zrobili (ale nie spodziewajcie się ekstremalnych przeżyć).
»»» A czy ktoś pamięta Moto Corner, który odszedł jakieś 20 dni temu? Teraz powraca w dużo lepszej, nowoczesnej formie - jako kącik o wymownej nazwie Speed. Kącik poświęcony będzie najszybszym samochodom świata, czyli temu, co tygryski lubią najbardziej (obok gołąbków, bigosu i kiszonej kapusty oczywiście).
»»» Oczywiście poczyniłem także parę malusich zmian na niektóych podstronach, co znacznie je usprawni. A jeśli o sprawności już powa to wygląda na to, że problem z "białymi stronami" mamy już za sobą. Widocznie była to wina serwera. Pewnie ten problem jeszcze nie raz będzie się pojawiał ...

~~~ 25 października 2003
Dave Gahan - Paper Monsters Tour, 07.11.2003. - Spodek, Katowice, Polska »»» Startuje nowy dział - Archiwum X. Chyba nie muszę wyjaśniać jakie tematy będą w nim poruszane.
»»» Tym razem trochę nowości w dziale Rodzinne Strony - szersze informacje o mojej rodzinnej miejscowości, która zwie się Prehoryłe. Póki co nie ma jeszcze galerii zdjęć, ale takowa powinna pojawić się przed końcem roku.
»»» Sporo nowości w dziale Muzyka. Przede wszystkim o zespole Depeche Mode. A już 7 listopada w Katowickim spodku występuje David Gahan (wokalista DM). Jeśli nic się nie zmieni o będę na koncercie, z którego na pewno zdam obszerną relacje! Poza tym w dziale Muzyka parę nowych recenzji (głównie tych skróconych).
»»» Poza tym jak zwykle parę małoistitnych zmian i poprawek. Nowego layout'a na razie jednak nie planuje. A jeśli przy wchodzeniu na jakąś podstronę zdarzy się wam, że wyskoczy tylko biała dziura kliknijcie na odnośnik jeszcze raz lub poczekajcie chwilę - wszystko jest na miejscu, tylko jakoś nie zawsze łapie. Możecie także kliknąć na białym polu prawym przyciskiem i wybrać opcję "odświerz" - wtedy na pewno nadziała. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, może to wina serwera a może tego, że zastosowałem pływające ramki. Za utrudnienia przepraszam (co dziwne wcześniej wszystko działało jak trzeba). A tak na marginesie to nie zapomnijcie wpisać się do księgi gości! A co cieszy, poza nowymi wpisami to to, że licznik odwiedzin po mału dobija do setki ...

~~~ 21 października 2003
»»» Dziś Mizantropia została dodana do Ogólnopolskiego Katalogu Onetu. Możecie to sprawdzić wpisując w wyszukiwarce Onetu hasło na przykład 'Prehoryłe'. Tym samym Onet wyprzedził pozostałe konkurencyjne portale, do których także wysłałem formularze rejstracyjne ...

~~~ 15 października 2003
»»» Po księdze gości stronę uzbroiłem w Chat!! Na chata można też wejść ze strony polchat.pl, pokój to oczywiście Mizantropia. Serdecznie zachęcam do korzystania.
»»» Można się także dowiedzieć trochę więcej o mojej rodzinnej wsi - Prehoryłem.
»»» Poza tym parę zmian kosmetycznych, na przykład grafika w nagłówkach podstron. Wkrótce kolejne zmiany, być może nowy, bardziej estetyczny i spójny layout ...

~~~ 12 października 2003
»»» Parę malusich zmain natury technicznej. Być może już wkrótce strona tafi do katalogów Interii, Wirtualnej Polski i Onetu - tam nieudolnie próbowałem ją dzisiaj zarejestrować ...
»»» Dział myzyka/zespoły uległ sporej modyfikacji, a przede wszystkim rozrostowi. Teraz każdy wykonawca ma swoją podstronę, z której można dowiedzieć się czegoś więcej (na razie jest niewiele, ale w najbliższych dniach będzie więcej). A można tu znaleźć info o pięciu moich ulubionych wykonawcach: Depeche Mode, Porcupine Tree, The Cure, Jean Michel Jarre oraz Paradise Lost.

~~~ 10 października 2003
»»» Dużo nowych rzeczy jak i zmian natury technicznej. Zacznę od tych drugich: nowe logo (stare możecie zobaczyć tu) i parę innych zmian w wyglądzie. Wywaliłem także intro, którego isntienie było bezcelowe (ale możecie je zobaczyć tu), ale któro może kiedyś wróci. Poza tym zlikwidowałem dział Moto Corner, chyba nikt nie będzie za nim tęsknił.
»»» Z nowych rzeczy ponownie parę recenzji w dziale Muzyka. Sporo nowych tekstów pojawiło się w Fun Zone. Są to głównie teksty wyszperane w sieci, ale być może niektórych jeszcze nie czytaliście. Najbardziej polecam oczywiście Nagrody Darwina z lat 1998-2000.
»»» Jeśli ktoś zainteresowany jest moją twórczością (w co trochę powątpiewam) tym razem nie otrzyma nowej dawki dźwięków, ale nową dawkę słów. Na stronie umieściłem parę moich pseudowierszy z lat 2000, 2001, 2002 oraz 2003.

~~~ 09 października 2003
»»» Dodana zostaje działająca sprawnie Księga gości!!! Poza tym parę zmian natury technicznej no i rejestracja zajefajnej domeny dla Mizantropii - www.mizantropia.prv.pl.

····· wrzesień 2003

~~~ 03 września 2003
»»» Ponownie parę drobnych zmian, wśród których największą są nowe recenzje w dziale Muzyka/Recenzje (między innymi składanki "Off: Sound" z tegorocznego Castle Party). Więcej w niedalekiej przyszłości. A poza tym to chyba trzeba zacząć się reklamować (tylko co?), bo jakoś marnie to na razie prosperuje ...

····· sierpień 2003

~~~ 21 sierpnia 2003
»»» Dziś malusia aktualizacja stron, której głównym elementem jest załadowanie na serwer mojego najnowszego dzieła dźwiękowego - albumu "Silent Heal" oraz dwóch zwiastunów kolejnego albumu o roboczym tytule "3 seconds less than eternity". Zachęcam do ściągnięcia z działu Moja Twórczość/Download.
»»» A poza tym to do tej pory stronę odwiedziło 12 osób (albo jedna 12 razy), którym za to serdecznie dziękuję.

····· lipiec 2003

~~~ 17 lipca 2003
»»» W dziale Muzyka podsumowanie 1000 notowań mojej OLP (osobistej listy przebojów). Zamieszczam na stronie pierwsze sto miejsc !! W tym dziale także recenzje solowych albumów członków Depeche Mode : Martin'a Lee Gore'a ("Counterfeit 2") i Dave'a Gahan'a ("Paper monsters"). Czy można mówić tu o jakiejkolwiek rywalizacji i komu solowy projekt wypadł lepiej (w moich oczach)? Poza tym z ciekawszych rzeczy znajdziecie tu relację z koncertów 39 Juwenalii Częstochowskich.
»»» W dziale Inne/IMHO znajdziecie recenzję filmu Matrix - Reaktywacja. Jakie uczucia wzbudziło we mnie to dzieło ? Wstrząsnęło, poruszyło, rozczarowało, zniesmaczyło ?
»»» A przede wszystkim zapraszam do działu Moja Twórczość, skąd można pobrać trochę muzyki mojego autorstwa (może komuś to się spodoba ...) !!!
»»» A tak poza tym to właśnie dziś strona wreszcie wystarowała. Na razie jest skromnie, ale za jakieś dwa miesiące :( będzie lepiej. Niestety w okresie wakacji 2003 Mizantropia będzie raczej w stanie śpiączki, choć zapewne zdarzą się drobne przebudzonka ...

© 2003-2007 by Ecnelis