Dodaj do ulubionych
Cytaty z listów motywacyjnych
Polak potrafi (została zachowana oryginalna stylistyka i gramatyka)!

-Piszę, ponieważ żadnego zaproszenia na rozmowę nie otrzymałam. Gwarantuję, że na pewno bym się wstawiła, gdyż bardzo zależy mi na pracy.

-Dowiedziałem się, że jeden z waszych pracowników został zwolniony, a drugi złamał rękę. Proszę, dajcie mi szansę.

-Ofiaruję na budowę kościoła św. Józefa w Słupsku w miesiącu marcu 2002 r. kwotę ................. (podpis). [dołączone do listu motywacyjnego]

-Jestem dyspozycyjna w stosunku do pracy na zmiany w ilości godzin nieograniczonych.

-W czasie prowadzenia działalności pracowałem w firmie, która zajmowała się przebudową i organizacją targowiska miejskiego w Żarach. W firmie tej zajmowałem się przebudową targowiska i organizacją handlową.

-Dzięki hipermarketowi ................ mogłabym normalnie żyć, bo wiadomo bez procy to nie życie.

-Mogę Państwa zapewnić, iż chęć podjęcia pracy jest tak silny, że chciałabym dostać odpowiedź.

-Moja konstrukcja psychiczna sprawia, że potrafię z powodzeniem wykonywać powierzone zadania w warunkach stresu i presji.

-Merytoryczne zasoby wiedzy wynikające ze zdywersyfikowanych kierunków wykształcenia oraz praktyczne doświadczenia z ponad dwudziesto letniego stażu pracy na zróżnicowanych stanowiskach upoważniają i predyscynują mnie do ubiegania się o w/w stanowisko.

-Przykład referencji: "Dyskusję, która wywiązała się nad dalszą egzystencją komisji, podsumował przedstawiciel Instytutu Elektrotechniki z Warszawy - doc. dr inż. P.P. - mając nadzieję, że Przewodniczący Komisji będzie czuwał nad organizacją komisji, może już w nowych strukturach firmy, by sekretariat komisji, wraz z sekretarzem komisji w osobie mgr. C. M. [osoba, której referencje dotyczą - przyp. MC.], który od lat wspaniale pracuje na tym stanowisku i jest świetnie wciągnięty w cały ten proces, mógł dalej działać na rzecz normalizacji krajowej i międzynarodowej w zakresie tematycznym tej komisji. Do tego potrzeba stałego zatrudnienia sekretarza komisji. Mgr inż. R.Ch. dodał do wypowiedzi przedstawiciela IEL z Warszawy, że zmiana umiejscowienia sekretariatu i obsady sekretarza komisji stanowiłaby duże zagrożenie dla dalszej działalności tej komisji. Przewodniczący komisji stwierdził, że nie podejmie się działania w tej komisji z innym sekretarzem.

-Sądzę, że moje doświadczenia zawodowe (...) wynikające z: (...) [zdanie 11-krotnie złożone, zajmujące 17 wierszy] (...) oraz zdobyte na ww. drodze umiejętności dadzą się również przelać na inny charakter obowiązków służbowych w Waszej firmie.

-Mogę zamieszkać w miejscu pracy.

-Prawo jazdy A i B posiadam od 1969 roku prowadzę od 1969 samochody średnio do 900 cm motocykle i rowery jak przypadnie.

-List motywacyjny: Staż pracy 35 lat + mgr daje mi możność dobrej roboty za dobrą płacę.

-(Z rozmowy telefonicznej) "Dzwonię w imieniu syna. Chce podjąć pracę, ale nie ma doświadczenia, bo to absolwent. Taki świeży łeb do ukształtowania."

-Preferencję dołączę na życzenie.

-(Z życiorysu, sekcja "Praktyki zawodowe") (...) - praktyka w we własnej fikcyjnej firmie zakończona oceną bardzo dobrą.

-Uważam, że jestem osobą interpersonalną.

-Moja osoba skłonna jest zaakceptować każdy przez Państwa proponowany etat.

-Nie będę Państwu opisywał moich osiągnięć (...). Nie będę również pisał Państwu o bzdurach, które znajdują się we wzorach listów motywacyjnych.

-Ukształciłam się i ukończyłam Szkołę w (...) Chojnicach.

-(POCZĄTEK OFERTY) Mam 38 lat, mieszkam w Słupsku, koło budowy Marketu. Jestem młoda, zdrowa, dyspozycyjna mogę podjąć prace w każdej chwili w karzdym charakterze. Proszę o przyjęcie do pracy jestem zdrowa dyspozycyjna i niezależna. (KONIEC OFERTY)

-Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do pracy w charakterze pracownika fizycznego, lub ochrony mnienia.

-Z życiorysu: "Potem byłam na zasiłku dla bezrobotnych, gdzie pracowałam na umowę zlecenie". -Z wielką przyjemnością dostarczę dodatkowych informacji, jeśli moje doświadczenie i kwakifikacje będą odpowiadać Waszej firmie.

-Z życiorysu zawodowego: "Nazwa zakładu pracy: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, stanowisko: rencista".

-Prośbę swą motywuję tym, iż mam już kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w handlu spożywczym, które zdobyłem pracując w dyskoncie spożywczym "Biedronka", gdzie aktualnie jestem zatrudniony. Jak już wyżej wspomniałem, aktualnie jestem zatrudniony w dyskoncie spożywczym "Biedronka".

-Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Hipermarkecie w Lubinie. Prośbę swą motywuję tym, iż w chwili obecnej jestem zarejestrowana w Rejonowym Urzędzie Pracy jako bezrobotna.

-Moje wady: nie znoszę niechlujstwa, kłamstwa, zbytnia spostrzegawczość.

-Ze swojej strony oprócz młodego wieku i wysokiej kultury osobistej gwarantuję dużą aktywność i kreatywność oraz pracowitość i dokładność jak i dyspozycyjność.

-Ja, wyżej wymieniony zwracam się z prozbom do waszej Firmy O przyjęcie mnie do pracy jako robotnik Fizyczny. Ponieważ zakład został rozwiązany jestem bez robotny. Proszę o przechylne załatwienie mojej proźby. Przepracowałem 27 lat.

-Obiecuję, że będę pracować wydajnie i sumiennie.

-Podejmę każdą pracę w godz. 6-14 lub 7-15.

-Moje wykształcenie jest zawodowe.

-Chciałabym bardzo podjąć pracę. Najlepiej, żeby to było w Legnicy, ale jeżeli będzie w Lubinie to nieszkodzi.

-Proszę o pozytywne rozpaczenie mojego podania.

-W 1991 roku ożeniłem się i założyłem rodzine, gdzie mam dwie córki.

-Na chwilę obecną posiadam 21 lat.

-Pracowałem w Realu rok czasu, gdzie skusiło Mnie wyjechać do Niemiec do pracy.

-Przedstawiam Państwu swoją kandydaturę nadmieniając, iż posiadam dużą wiedzę na temat kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej ciała.

-Kochani, bardzo was uprzejmie proszę, odpiszcie czy mam szansę.

-Jestem 52 letnim mężczyzną o naprawdę młodym poczuciu i wyglądzie.

-Zwracam się z serdeczną prośbą o zatrudnienie mnie.

-Wiem doskonale, że teraz jest ciężko z pracą, a na dobrą robotę trzeba mieć dobre wykształcenie.

-Jestem osobom solidnie wykonującom powierzoną pracę.

-Podczas wykonywania obowiązków pełnomocnika zdobyłam wiedzę z zakresu ekonomii umożliwiającą samodzielne prowadzenie małej księgowości i jazdę samochodem.

[znalezione w sieci]© 2003-2007 by Ecnelis